منو

وبینار روندها و استراتژی های جهانی کسب و کار در سال ۲۰۲۱

چکیده

فهرست

بحران کووید۱۹ بر تغییر روندها تاثیر فراوان داشته است. بررسی دانشگاه آکسفورد نشان می‌دهد صنعت در جهان طی سال ۲۰۲۱ روندی متفاوت در پیش خواهد گرفت و دیگر به وضعیت قبل ازکرونا باز نمی گردد. فناوری اطلاعات و ارتباطات و تولیدات صنعتی رشد خواهد کرد. صنعت نفت هرگز به وضعیت قبل از کووید ۱۹ باز نمی گردد و رشد سریع و بزرگ صنایعی نظیر دارو و پزشکی، خدمات مالی و تجارت الکترونیک کمک خواهند کرد تا اقتصاد جهان بازسازی شود. اهمیت تولید و مصرف انرژی پاک به تولید محصولات برقی و هیبریدی کمک خواهد کرد.

بر این اساس در این وبینار ابتدا ۱۵ روند جهانی تحت تاثیر بحران کووید۱۹ در سه گروه روندهای ۱)بهبود اقتصاد جهانی، ۲)روندهای اجتماعی، ۳)روندهای سازگاری کسب ‌و کارها با کووید ۱۹ بحث می گردد. بعد از شروع بحران کووید۱۹ میزان فروش و مدل کسب و کار بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها دچار آسیب و ریسک های متعدد شد. بنابراین برای استراتژی های کسب و کارها در چهار نوع استراتژی پایدارسازی کسب و کار، نوسازی ، نوآوری مدل کسب و کار و توسعه کسب و کار مرور خواهد شد.

دکتر علی داوری: عضو هیات علمی دانشگاه تهران alidavari2020@gmail.com
دکتر مهدی صانعی: مشاور استراتژی و منابع انسانی mehdisaneiphd@yahoo.com

زمان: ۱۷ تا ۱۹
سه شنبه ۱۴/۱۱/۹۹

لینک ثبت نام https://eseminar.tv/wb21553

فهرست

برچسب ها

نویسنده

دکتر علی داوری

دکتر علی داوری

به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

دیده بانی منابع انسانی در سطح ملی

مدیریت منابع انسانی یکی از تاثیرگذارترین و در عین حال، پرچالش ترین حوزه های فراروی مدیران و سازمان هاست. نقش بی بدیل سرمایه های انسانی