وبینار استراتژی های صنعت بانکداری  ایران ۱۴۰۰

چکیده

فهرست

صنعت بانکداری در سال‌های اخیر با ریسک ها و فرصت‌های متعدد مواجه بوده است. تغییر مدل کسب و کار، نیازهای جدید مشتریان، انباشتگی داده های مشتریان، شفاف سازی و امنیت تراکنش های مالی، ساختارهای مدرن مانند بانکداری شرکتی، تامین مالی کسب و کارهای بزرگ و کارآفرین، منابع انسانی و غیره از موضوعات کلیدی صنعت بانکداری است. از سوی دیگر مفاهیمی مانند بانکداری دیجیتالی و رقبای جدیدی مانند فین تک ها  و نئوبانک ها در حال شکل گیری هستند. بنابراین بانک ها برای مواجهه با ریسک های پیش رو به استراتژی های جدید نیاز دارند. از سوی دیگر شروع بحران کووید-۱۹ و تاثیر آن بر ابعاد مختلف اقتصادی و اجتماعی نیاز به توسعه  ابزارها دیجیتال نوین را در صنعت بانکداری و خدمات مالی بیشتر ساخته است.  
در این وبینار در زمینه تاثیرات بحران کووید ۱۹، انواع ریسک ها مانند نوسان ارز، نوسان نرخ بهره، ، رقبای جدید صنعت بانکداری، روندهای نوین صنعت بانکداری در جهان، توانمندساز های بانکی و خدمات مالی، و استراتژی های صنعت بانکداری و خدمات مالی در زمینه های بانکداری جامع،  بانکداری دیجیتال، بانکداری باز، تجارت الکترونیکی، مدیریت تجربه مشتریان، توسعه کسب و کار و راهکارهای کارآفرینانه و استارت‌آپ‌های فین‌تک، تمایز،  چابک سازی، و فناوری های نوین و منابع انسانی برای سال ۱۴۰۰ بحث می گردد.

به اشتراک بگذارید:

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on twitter
Share on facebook
Share on email

دیدگاهتان را بنویسید

دومین سلسله‌نشست مجازی درباره «همه گیری کرونا و تحولات جهانی در عصر کرونا و پساکرونا»

شست ششم:🔴دکتر علی داوری، استادیار دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران🔴کسب‌وکار در عصر کرونا و پساکرونا: ریسک‌ها و راهبردهای پیش‌روی ایران در ۱۴۰۰⌚چهارشنبه، ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰، ساعت