وبینار استراتژی های صنعت بانکداری  ایران ۱۴۰۰

چکیده

فهرست

صنعت بانکداری در سال‌های اخیر با ریسک ها و فرصت‌های متعدد مواجه بوده است. تغییر مدل کسب و کار، نیازهای جدید مشتریان، انباشتگی داده های مشتریان، شفاف سازی و امنیت تراکنش های مالی، ساختارهای مدرن مانند بانکداری شرکتی، تامین مالی کسب و کارهای بزرگ و کارآفرین، منابع انسانی و غیره از موضوعات کلیدی صنعت بانکداری است. از سوی دیگر مفاهیمی مانند بانکداری دیجیتالی و رقبای جدیدی مانند فین تک ها  و نئوبانک ها در حال شکل گیری هستند. بنابراین بانک ها برای مواجهه با ریسک های پیش رو به استراتژی های جدید نیاز دارند. از سوی دیگر شروع بحران کووید-۱۹ و تاثیر آن بر ابعاد مختلف اقتصادی و اجتماعی نیاز به توسعه  ابزارها دیجیتال نوین را در صنعت بانکداری و خدمات مالی بیشتر ساخته است.  
در این وبینار در زمینه تاثیرات بحران کووید ۱۹، انواع ریسک ها مانند نوسان ارز، نوسان نرخ بهره، ، رقبای جدید صنعت بانکداری، روندهای نوین صنعت بانکداری در جهان، توانمندساز های بانکی و خدمات مالی، و استراتژی های صنعت بانکداری و خدمات مالی در زمینه های بانکداری جامع،  بانکداری دیجیتال، بانکداری باز، تجارت الکترونیکی، مدیریت تجربه مشتریان، توسعه کسب و کار و راهکارهای کارآفرینانه و استارت‌آپ‌های فین‌تک، تمایز،  چابک سازی، و فناوری های نوین و منابع انسانی برای سال ۱۴۰۰ بحث می گردد.

به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

دیده بانی منابع انسانی در سطح ملی

مدیریت منابع انسانی یکی از تاثیرگذارترین و در عین حال، پرچالش ترین حوزه های فراروی مدیران و سازمان هاست. نقش بی بدیل سرمایه های انسانی