دومین کنفرانس دیده بانی کسب و کار ایران ۱۴۰۱ در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران

چکیده

فهرست

دومین کنفرانس دیده‌بانی کسب و کار در هفته اول بهمن ماه به صورت آنلاین به همت دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و دیده‌بان کسب و کار برگزار خواهد شد، در این رویداد اساتید، کارآفرینان و مدیران اجرایی گرانقدرحضور خواهند یافت و پایش و تحلیل جامعی از  ریسک‌‌ها و  روند‌های پیش‌رو و استراتژی‌‌های پسا کرونا ارائه خواهند داد و با دیده‌بانی صنایع و شرکت‌های موفق؛ راهکارهایی برای توسعه‌ی اکوسیستم کارآفرینی کشور پیشنهاد می‌کنند.

دکتر علی داوری دبیر علمی دومین کنفرانس دیده بانی کسب و کار و عضو هیات علمی دانشگاه تهران در رابطه با این کنفرانس گفتگویی داشتیم. دبیر علمی کنفرانس در این گفتگو گفت

در دو سال اخیر شرکت ها و کارآفرینانی توانسته اند در بحران کرونا و تحریم ها موفق باشند که استراتژی های تاب آوری مناسب و بهبود مدل کسب توجه داشته اند، از این‌رو دانشکده ‌کارآفرینی دانشگاه تهران بر اساس مسئولیت اجتماعی خود و با رسالت تربیت کارآفرینان و حمایت از صاحبان کسب و کار، دومین کنفرانس دیده‌بان کسب و کار ایران ۱۴۰۱ را با  محوریت پایش و تحلیل کسب و کار و کارآفرینی برگزار می‌کند. این رویداد که از دوم لغایت ششم بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد و  به دنبال ایجاد فرصتی هستیم  تا دانشگاهیان و فعالان اکوسیستم کارآفرینی و مدیران عامل و کارشناسان تجربیات خود را برای تدوین نقشه راه کسب و کارها برای سال  1401 مطرح کنند.

این کنفرانس در قالب چند پنل سخنرانی و  کارگاه به شرح زیر برگزار می گردد. پنل های سخرانی کنفراس عبارتند از:

  • دیده بانی محیط کسب و کار و اکوسیستم کارآفرینی: شنبه مورخ دوم بهمن
  • دیده بانی منابع انسانی: یکشنبه سوم بهمن
  • دید بانی توسعه کسب و کار در شرکت های بزرگ: دوشنبه چهارم بهمن
  • دیده بانی توسعه استارتاپ ها: سه شنبه پنجم بهمن
  • معرفی مدل دیده بان ۱۴۰۰: : چهار شنبه ششم بهمن
  • کارگاه متاورس و فرصت های کسب و کار و کارآفرینی

به منظور ارتقا مشارکت حداکثری جامعه در سراسر کشور، این کنفرانس آنلاین به صورت ثبت نام آزاد برگزار خواهد شد. بنابراین از  دانشجویان، پژوهشگران، کارآفرینان و یا علاقمندان به این حوزه، صمیمانه دعوت به عمل می آوریم  تا با شرکت در این رویداد، ارائه مقالات همراه ما باشید.

فهرست

برچسب ها

نویسنده

دکتر علی داوری

دکتر علی داوری

دیدگاهتان را بنویسید

دیده بانی منابع انسانی در سطح ملی

مدیریت منابع انسانی یکی از تاثیرگذارترین و در عین حال، پرچالش ترین حوزه های فراروی مدیران و سازمان هاست. نقش بی بدیل سرمایه های انسانی